Medarbejdere

Kontakt os venligst

Lad os endelig vide hvilke udfordringer du står overfor. Vi vil gerne være en del af din succeshistorie.

Kontakt

Norstat - Contact
Norstat - Team

Tue Meier-Poulsen

Managing Director Denmark

T: +45 2033 1606
tue.meier.poulsen@norstat.dk

Norstat - Contact
Norstat - Team

Rikke Froh Korsgaard

Senior Project Consultant

T: +45 2149 7030
rikke.f.korsgaard@norstat.dk

Norstat - Contact
Norstat - Team

Jesper Tingleff

Senior Project Manager

T: +45 2777 2005
jesper.tingleff@norstat.dk

Norstat - Contact
Norstat - Team

Jacob Clasen

Senior Project Manager

T: +45 2777 2024
jacob.clasen@norstat.dk

Norstat - Contact
Norstat - Team

Bo Holm Jacobsen

Project Manager

T: +45 27772017
bo.holm.jacobsen@norstat.dk

Norstat - Contact
Norstat - Team

Line Bolvig Vad

Project Manager

T: 53601791
line.bolvig.vad@norstat.dk

Norstat - Contact
Norstat - Team

Simon Gillet

Project Manager

T: +45 3539 2060
simon.gillet@norstat.dk

Norstat - Contact
Norstat - Team

Nikolaj Klose

Project & Digital Marketing Manager

T: +45 2083 8822
nikolaj.klose@norstat.dk

Norstat - Contact
Norstat - Team

Jakob Bech Petersen

Project Manager

T: +45 2777 2016
jakob.petersen@norstat.dk

Norstat - Contact
Norstat - Team

Johanne Alhøj

PA Team Manager

johanne.alhoj@norstat.dk

Norstat - Contact
Norstat - Team

Nichlas Dawoud

Project Coordinator

nichlas.dawoud@norstat.dk

Norstat - Contact
Norstat - Team

Jesper Hemmingsen

Project Manager

T: +45 6124 6692
jesper.hemmingsen@norstat.dk

Norstat - Contact
Norstat - Team

Sofie Hedegaard Christensen

Project Assistant

sofie.hedegaard.christensen@norstat.dk

Norstat - Contact
Norstat - Team

Laura Wickman

Project Assistant

laura.wickman@norstat.dk

Norstat - Contact
Norstat - Team

Sammy Elgazoun

Head of Field Department

T: +45 2777 2021
sammy.elgazoun@norstat.dk

Norstat - Contact
Norstat - Team

Teddy Bredgaard

IT development supervisor

T: +45 2777 2029
teddy.bredgaard@norstat.dk

Norstat - Contact
Norstat - Team

Michaela Lea Brandt

Project Assistant

T: +45 35 39 20 60
michaela.brandt@norstat.dk

Tue Meier-Poulsen
Managing Director Denmark

Rikke Froh Korsgaard
Senior Project Consultant

Jesper Tingleff
Senior Project Manager

Jacob Clasen
Senior Project Manager

Bo Holm Jacobsen
Project Manager

Line Bolvig Vad
Project Manager

Simon Gillet
Project Manager

Nikolaj Klose
Project & Digital Marketing Manager

Jakob Bech Petersen
Project Manager

Johanne Alhøj
PA Team Manager

Nichlas Dawoud
Project Coordinator

Jesper Hemmingsen
Project Manager

Sofie Hedegaard Christensen
Project Assistant

Laura Wickman
Project Assistant

Sammy Elgazoun
Head of Field Department

Teddy Bredgaard
IT development supervisor

Michaela Lea Brandt
Project Assistant

captcha
Kontorer

Copenhagen

Norstat Danmark

Norstat Danmark A/S
Frederiksborggade 1, 3. th, 1360 København K
Denmark
T: +45 35 39 20 60
E: info(at)norstat.dk

Odense

Odense - CATI central

Norstat Danmark A/S
Klingenberg 16, 5000 Odense, C
Denmark
T: +45 27 77 20 62
E: odense(at)norstat.dk

Her finder du os

Abonnér
på vores nyhedsbrev