Medarbejdere

Kontakt os venligst

Lad os endelig vide hvilke udfordringer du står overfor. Vi vil gerne være en del af din succeshistorie.

Kontakt

Norstat - Contact
Norstat - Team

Albert Glies

Project Coordinator

Norstat - Contact
Norstat - Team

Anders Nielsen

Senior Client Manager

T: +45 2777 2052
anders.nielsen@norstat.dk

Norstat - Contact
Norstat - Team

Bo Holm Jacobsen

Project Manager

bo.holm.jacobsen@norstat.dk

Norstat - Contact
Norstat - Team

Daniel Sentow

Project Coordinator

T: +45 2177 0848
daniel.sentow@norstat.dk

Norstat - Contact
Norstat - Team

Ewa Britt Nielsen

Project Manager

T: +45 2777 2061
ewa.nielsen@norstat.dk

Norstat - Contact
Norstat - Team

Jacob Clasen

Senior Project Manager

T: +45 2777 2024
jacob.clasen@norstat.dk

Norstat - Contact
Norstat - Team

Jesper Tingleff

Senior Project Manager

T: +45 2777 2005
jesper.tingleff@norstat.dk

Norstat - Contact
Norstat - Team

Johanne Alhøj

Project Assistant

Norstat - Contact
Norstat - Team

Liv Dannesboe

Team Leader

T: +45 2777 2006
liv.dannesboe@norstat.dk

Norstat - Contact
Norstat - Team

Merethe Kring

Client Development Manager

T: +45 2777 2011
merethe.kring@norstat.dk

Norstat - Contact
Norstat - Team

Nikolaj Klose

Project Coordinator

Norstat - Contact
Norstat - Team

Rikke Froh Korsgaard

Senior Project Consultant

T: +45 2149 7030
rikke.f.korsgaard@norstat.dk

Norstat - Contact
Norstat - Team

Rune Ivert Andersen

Senior Client Manager

T: +45 2777 2016
rune.andersen@norstat.dk

Norstat - Contact
Norstat - Team

Sammy Elgazoun

Head of Field Department

T: +45 2777 2021
sammy.elgazoun@norstat.dk

Norstat - Contact
Norstat - Team

Teddy Bredgaard

IT development supervisor

T: +45 2777 2029
teddy.bredgaard@norstat.dk

Norstat - Contact
Norstat - Team

Simon Gillet

Project Manager

T: +45 3539 2060
simon.gillet@norstat.dk

Norstat - Contact
Norstat - Team

Sofie Just

Project Assistant

Norstat - Contact
Norstat - Team

Tue Meier-Poulsen

Managing Director Denmark

T: +45 2033 1606
tue.meier.poulsen@norstat.dk

Norstat - Contact
Norstat - Team

Torben Bergdahl

Senior Project Manager

T: +45 2777 2018
torben.bergdahl@norstat.dk

Albert Glies
Project Coordinator

Anders Nielsen
Senior Client Manager

Bo Holm Jacobsen
Project Manager

Daniel Sentow
Project Coordinator

Ewa Britt Nielsen
Project Manager

Jacob Clasen
Senior Project Manager

Jesper Tingleff
Senior Project Manager

Johanne Alhøj
Project Assistant

Liv Dannesboe
Team Leader

Merethe Kring
Client Development Manager

Nikolaj Klose
Project Coordinator

Rikke Froh Korsgaard
Senior Project Consultant

Rune Ivert Andersen
Senior Client Manager

Sammy Elgazoun
Head of Field Department

Teddy Bredgaard
IT development supervisor

Simon Gillet
Project Manager

Sofie Just
Project Assistant

Tue Meier-Poulsen
Managing Director Denmark

Torben Bergdahl
Senior Project Manager

Kontorer

Copenhagen

Norstat Danmark

Norstat Danmark A/S
Frederiksborggade 1, 3. th, 1360 København K
Denmark
T: +45 35 39 20 60
E: info(at)norstat.dk

Odense

Odense - CATI central

Norstat Danmark A/S
Klingenberg 16, 5000 Odense, C
Denmark
T: +45 27 77 20 62
E: odense(at)norstat.dk

Her finder du os

Abonnér
på vores nyhedsbrev